Alfa Proje Dış Ticaret, mühendislik çözümleri ile projelere değer katmaya devam ediyor

2020 yılında kurulan ve kuruluşundan itibaren 3. yılını tamamlamış olan Alfa Proje Dış Ticaret AŞ’nin yurt içinde ve yurt dışında farklı projeler yapmaya devam ettiğini söyleyen Alfa Proje Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ferdi Gömüç, firmaya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “2022 yılında almış olduğumuz önemli kararlarımızın başında ABD’de Alfa Industrial Cooling Systems LLC’nin kurulması gelmektedir. ABD’deki ilk projemiz olan Bomi Group-UPS’e  ait olan endüstriyel soğuk hava depolarını UL sertifikalı ve anahtar teslim olarak sağlayan ilk endüstriyel soğuk hava deposu tedarikçisi olduk. ABD’nin yanında Türkmenistan ve Azerbaycan’da projeler yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Türkiye’deki referanslarımızdan bazılarını ise Balsu Gıda, Vakko, Afyon Yumurta, Özsüt, Novartis İlaç, Boşnak Börekçisi (Almanya)  Burger King, Maydonoz Döner olarak sıralayabiliriz.”

Alfa Proje Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ferdi Gömüç, “ABD’deki endüstriyel soğutma sistemleri konusunda destek vermeye hazırız”

Konya bölgesinde Uysallar Hidrolik’e ait 8.000 metrekarelik şantiyelerinin devam ettiğini de sözlerine ekleyen Ahmet Ferdi Gömüç,  “ABD’deki endüstriyel soğutma sistemleri konusunda destek vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek isteriz. Dallas’da güçlü ekibimiz hazır bir şekilde, sizlerden gelecek projeleri beklemektedir” dedi. Sundukları hizmetlere ilişkin bilgilendirmelerde bulunan Ahmet Ferdi Gömüç, şöyle devam etti: “Soğuk hava deposunun projelendirilmesi, inşaat alt yapısının hazırlanması, etüt, yatırım maliyet analizi, işletme maliyet analizi, yüksek yoğunluk soğuk hava deposu panelleri, soğutma cihazları, soğuk oda kapıları ve diğer birçok üründe anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Proje yöneticimiz tarafından depolayacağınız ürünlerin risk analizleri ve depolama şartları dikkate alınarak taslak proje sunulur. Belirlenen proje üzerinde gerekli kontroller ve analizler yapıldıktan sonra yatırımınız hayata geçirilir.”

“%100 müşteri memnuniyeti, doğru kararlarımız ve mühendislik çözümlerimiz ile projelerinize değer katmak istiyoruz”

Ahmet Ferdi Gömüç, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Bizler Endüstriyel soğutma projeleri dahil, deneyimli mühendislerimizle mekanik taahhüt-inşaat işleri yapan firma konumdayız. %100 müşteri memnuniyeti, doğru kararlarımız ve mühendislik çözümlerimiz ile projelerinize değer katmak istiyoruz. Ana hizmet bölümlerimizi endüstriyel soğutma sistemleri, mekanik projeler ve mimari projeler oluşturuyor. Endüstriyel soğutma hizmetlerimiz: Endüstriyel amaçlı lojistik depolar, dondurulmuş gıda ürünleri için özel soğuk depolar, meyve ve sebze şoklama ve muhafaza depolar, kırmızı-et beyaz et şoklama ve muhafaza depoları, dondurma üretim tesisleri için şoklama ve muhafaza depoları, hızlı ön soğutma depoları, ilaç muhafaza depoları, atmosfer kontrollü soğuk depolar, konteynır tip taşınabilir soğuk depolar, savunma sanayi, Ar-Ge test odaları, su soğutma kuleleri ve chiller sistemleri, büyükbaş ve küçükbaş hayvan kesimhaneleri, uzaktan izleme kontrol takip sistemleri, nemlendirme ve nem alma sistemleri, endüstriyel soğuk oda rafları, çelik -prefabrik binadan ve sandviç panelden oluşan anahtar teslim tesislerden oluşuyor. Alfa Proje Dış Ticaret AŞ şirket çatısı altında endüstriyel soğutma ve mekanik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.”

Önceki İçerik“Önümüzdeki dönemde özellikle yüksek verim sağlayan yenilenebilir ürünlerin, başrolü üstleneceğini düşünüyorum”
Sonraki İçerikBengi Kombi, yeni markası De Dietrich ile bayi ağını genişletmeye devam ediyor