teskon+SODEX 2023’te 100’ün üzerinde katılımcı firmayı ve 7.000 ziyaretçiyi ağırlayacak

 

Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan teskon+SODEX – Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana Fuarı için 2023 hazırlıkları devam ediyor.

12 yıldır düzenlenen ve bu süre zarfında toplam 45.000 ziyaretçi ve 1.000’in üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapan fuar, 2023 yılında ise100 katılımcı firma ve 7 bin ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

 

İklimlendirme sektörünün lider üreticilerini, sektör profesyonellerini ve akademisyenleri İki yılda bir, bir araya getirerek İzmir’de buluşturan teskon+SODEX – Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana Fuarı, düzenlendiği 12 yıl boyunca 45.000 ziyaretçi ve 1.000’in üzerinde katılımcıya ev sahipliği yaptı. Ege Bölgesi’nin en güçlü fuarlarından biri olan teskon+SODEX, 2023 yılında 100’ün üzerinde katılımcı firma ve 7 bin ziyaretçi hedefliyor. Ağırlıklı olarak makine mühendisleri, teknisyenler, akademisyenler ve genel olarak mühendislerin ziyaret ettiği fuarda, Türk Tesisat Mühendisleri İzmir Şubesi öncülüğünde eş zamanlı Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) de düzenlenecek. Kongreye akademisyenler, sektör profesyonelleri ve kariyer hedefini iklimlendirme sektörü doğrultusunda çizen öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen fuar, 26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Sektör profesyonelleri bir arada

 

12 yılı aşkın bir süredir iki yılda bir İzmir’de TESKON kongresiyle eş zamanlı olarak düzenlenen fuar, sektör profesyonellerini tek çatı altında topluyor. Fuar kapsamında gerçekleşen kongre ise seçkin akademisyen, mimar, mühendis ve proje firmalarının yetkilileri ile birlikte sektör profesyonellerini bir araya getirerek bilgi paylaşımında bulunulmasına imkan tanıyor. teskon+SODEX her dönem belirlediği kongre temaları ile çeşitli disiplinlerde teorik, uygulamalı bilimsel ve teknolojik bilgileri, konferanslar aracılığıyla ziyaretçi ve katılımcılarla paylaşıyor.

Sektörün ve bölgenin lider üreticilerini, satın alma profesyonelleri ile buluşturan fuar, 2023 yılında 100’ün üzerinde katılımcı ve 7 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayarak uluslararası firmaların büyük ölçekli yatırımlarına ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Türkiye’nin ikinci en büyük ticaret merkezi İzmir’de gerçekleşen teskon+SODEX, bölgenin ticaret hacmine önemli bir katkı sağlıyor.

Önceki İçerikE.C.A., bayileri ile Portekiz’de buluştu
Sonraki İçerik“Rekabetçi dünya düzeninde, ihracat olmadan ayakta kalmak pek mümkün görünmüyor”