DemirDöküm, İzmirgaz heyetini Bozüyük Fabrikası’nda ağırladı

Çevreci ve yenilikçi ürünleriyle 68 yıldır sektöre öncülük eden DemirDöküm, 270 bin metrekare açık, 64 bin metrekare kapalı alana yayılan Bozüyük Fabrikası’nda bu kez İzmir Doğalgaz Dağıtım (İzmirgaz) heyetini ağırladı. Türkiye’nin yanı sıra 40’a yakın ülkede ‘ısıtma’ ile özdeşleşen DemirDöküm, toplam 45 İzmirgaz yetkilisinin katıldığı teknik gezide 2 gün boyunca üretim hatlarını, Ar-Ge çalışmalarını ve yenilikçi çözümlerini tanıttı.

Isıtma sektöründe birçok cihaz, sistem ve hizmeti ilk kez Türk tüketicisiyle buluşturan DemirDöküm, Bozüyük’te yer alan üretim merkezinin kapılarını bu kez İzmirgaz yetkilileri için açtı. Kombiden panel radyatöre, şofbenden termosifona, yoğuşmalı kaskad kazandan klimaya, ısı pompasından VRF sistemleri, oda termostatı ve elektrikli su ısıtıcılarına kadar geniş bir yelpazede ürün sunan DemirDöküm, 2 gün boyunca 45 İzmirgaz yetkilisini 270 bin metrekare açık, 64 bin metrekare kapalı alana yayılan Bozüyük Fabrikası’nda ağırladı.

 

Özel üretim teknolojileri, çevre dostu anlayışla geliştirdiği ürün çeşitliliğiyle Türkiye’de ve dünyanın 40’a yakın ülkesinde ‘ısıtma’ ile özdeşleşen DemirDöküm, İzmir’de 20 yıla yakın süredir 28 bölgede faaliyet gösteren İzmirgaz yetkililerine, üretim hatlarını, Ar-Ge çalışmalarını ve yenilikçi çözümlerini tanıttı.

 

Bozüyük’te son derece yüksek teknoloji ile üretilen ürünlerle tüketicilerin doğalgaz faturalarında tasarruf etmelerine yardımcı olduklarını belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “DemirDöküm olarak yüksek verimle çalışan, uzun ömürlü, yüksek kaliteli ürünler geliştirip kusursuz servis organizasyonumuz ile 7 gün 24 saat tüketicilerimizin hep yanında oluyoruz. Isıtma kategorisindeki öncülüğümüz başta olmak üzere sahip olduğumuz başarılarda paydaşlarımızın katkısı büyük. İzmirgaz gibi kıymetli sektör temsilcilerini Ar-Ge merkezimizin de yer aldığı Bozüyük Fabrika’mızda ağırlamaktan, onlara günümüz ve gelecek trendlerini aktarmaktan, endüstri 4.0’dan aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz üretim operasyonlarımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kıymetli ziyaretleri için İzmirgaz yetkililerine bir kez daha teşekkür ederiz” dedi.

Önceki İçerikXylem, iklim değişikliği karşısında su tasarrufunun kritik önemine dikkat çekti
Sonraki İçerikKarsac’ın ihracat atağı devam ediyor