De Dietrich VIP Club’tan açılışa özel hediyeler

Üç asırlık tecrübesiyle; estetik, konfor ve enerji verimliliğini bir arada sunan De Dietrich, tüketicilerinin yanında bayilerine de değer katıyor. Müşteri sadakat programı De Dietrich VIP Club’a üye olan bayiler, kendilerine özel hazırlanan kampanyalardan yararlanmanın yanı sıra; sisteme girişini yaptıkları her bir kombi için 1.500 TL’ye varan puan kazanma imkânına ve zengin hediye kataloğundaki özel hediyelere sahip olabilecek. De Dietrich VIP Club açılışına özel olarak üyeler yıl sonuna kadar ilk çalıştırma işlemi yaptıkları her 20 adet kombi için bir, 30 adet kombi için iki, 40 adet kombi için ise üç adet bedava kombi kazanacak.

Isıtma ve soğutma sektörünün dünya çapında ünlenen Avrupalı markası De Dietrich, Türkiye’deki bayilerine değer katmaya devam ediyor. Isıtma alanında uzmanlaşan en büyük endüstriyel gruplardan biri olan BDR Thermea’nın önemli markaları arasında yer alan De Dietrich’in müşteri sadakat programı De Dietrich VIP Club 12 Ekim Çarşamba günü itibarıyla yayına başladı. De Dietrich VIP Club ile bayiler, sattıkça kazanmanın yanında özel kampanyalarla da buluşacak.

Açılışa özel bedava kombi ve değeri 1.500 TL’ye varan puan kazanma fırsatı

Bayiler, https://vipclub.dedietrich.com.tr/üzerinden De Dietrich VIPClub’a kayıt işlemlerini tamamlayarak katılabilecek.

De Dietrich VIP Club açılışına özel olarak üyeler yıl sonuna kadar ilk çalıştırma işlemi yaptıkları her 20 adet kombi için bir, 30 adet kombi için iki, 40 adet kombi içinise üç adet bedava kombi kazanacak.

İlk çalıştırması yapılan her kombi için 1.500 TL’ye varan puan kazanma imkânına sahip olan bayiler, zengin hediye kataloğunda yer alan özel hediyelerin yanı sıra kendilerine özel hazırlanan çeşitli kampanyalardan da yararlanabilecekler.

Kart sahipleri, portal üzerinden hediye puanlarını takip edip, diledikleri zaman harcayabilecek.

De Dietrich’in üç asırlık tecrübesiyle; estetik, konfor ve enerji verimliliği bir arada

De Dietrich, dünyanın bilinen en eski endüstriyel ticari markası konumunda. Üç asırlık tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde ürettiği enerji verimliliği yüksek, çevreye duyarlı ve zarif tasarımlı kombiler, klimalar ve ısı pompaları ile tüketicileri yüksek standartlara sahip ısıtma ve soğutma çözümleri sunuyor.

Tam yoğuşmalı kombi pazarının en çok tercih edilen markaları arasında yer alan şirketin kombi ürün porftöyünde Modulens G, Naneo S, Evodens AMC ve İnidens markaları yer alıyor. Tüm kombi modelleri, A enerji sınıfına sahip olmanın yanı sıra Premix yanma teknolojisiyle performans ve tasarrufu üst seviyeye çıkarıyor.

 

Önceki İçerikBaymak, Aqua Therm Kazakistan ve Azerbeycan fuarlarında yerini aldı
Sonraki İçerikBosch Termoteknik, büyürken aynı zamanda sektörü de dönüştürüyor