Baymak, Aqua Therm Kazakistan ve Azerbeycan fuarlarında yerini aldı

Aqua Therm Kazakistan fuarında yenilikçi ürünleriyle boy gösteren Baymak, son olarak Lectus marka yoğuşmalı kazanın yanı sıra boyler, termosifon ve yoğuşmalı kombilerini Asya’nın en büyük iklimlendirme buluşması olan Aqua Therm Bakü Fuarı’nda sergiledi. Son yıllarda Azerbaycan’daki etkinliğini artıran Baymak, fuar sayesinde yeni iş bağlantıları kurup daha çok tüketiciye ulaşmayı hedefliyor.

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markası Baymak, tüketicilere sağladığı konfor ve verimliliği Kazakistan ve Azerbaycan’a taşıdı. 7-9 Eylül tarihleri arasında Aqua Therm Kazakistan Fuarı’na katılan Baymak, 19-21 Ekim 2022 tarihlerinde ise Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Aqua Therm Bakü Fuarı’na katılım göstererek; enerji verimliliği, konfor ve güven sağlayan ürünlerini Azeri tüketicilerin beğenisine sundu.

Baymak fuara yoğuşmalı kazan kategorisinin en iddialı ürünü olan Lectus yoğuşmalı kazanın yanında evlerin ve küçük çaplı tesislerin sıcak su ihtiyacını karşılamak üzere dizayn edilen termosifon, toplu yaşanılan mekanlarda kesintisiz sıcak su konforu sağlayan boyler ve son yıllarda tüketicilerin büyük ilgi gösterdiği tam yoğuşmalı kombi ürünleriyle katıldı.

“Azerbaycan’da varlığımızı güçlendirmek istiyoruz”

Fuarın Baymak’ın Azerbaycan’daki varlığını güçlendirmek için iyi bir fırsat olduğunu belirten Baymak İhracat Müdürü Manolya Helleman, “Azerbaycan ve Kazakistan bizim için oldukça önemli pazarlar ve son yıllarda bu ülkelerdeki etkinliğimizi giderek artırıyoruz. Asya coğrafyasının en önemli iklimlendirme fuarlarına katılarak Kazakistan ve Azerbaycan’da varlığımızı güçlendirmek ve ürünlerimizi daha yakından tanıtmak, gelişen pazarlardaki rekabetçiliğimizi ortaya koymak istiyoruz” dedi.

Azerbaycan ve Kafkasya bölgesinde dinamik HVAC pazarına hitap eden en büyük HVAC etkinliği olan Aqua Therm Bakü Fuarı, Türkiye’deki şirketler için yeni iş bağlantıları kurma, yeni ortaklar bulma, potansiyel yeni müşterilerle yüz yüze görüşme yapma imkânı sunuyor. Son yıllarda Türki Cumhuriyetlerdeki ağını güçlendirmek için çalışmalar yürüten Baymak, bu bölgelerdeki derinliğini artırmayı sürdürüyor.

Önceki İçerikAlarko Carrier, 2022 yılını değerlendirdi
Sonraki İçerikDe Dietrich VIP Club’tan açılışa özel hediyeler