Pnosan Group, Caitme ve Aqua Therm fuarlarında yerli markası NST-Nordsteam ile yoğun ilgi gördü

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te 7-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen “Caitme” fuarı ile yine Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te 28-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen “Aqua-Therm” fuarına katılım sağladıklarını belirten Pnosan Group Genel Müdür Göksel Şahin, “Yılların verdiği fuar bilgi, birikim ve tecrübemiz ile stantlarımıza gösterilen yoğun ilgi için tüm ziyaretçilerimize sizlerin aracılığıyla bir kez daha teşekkür etmek isteriz” dedi.

Pnosan Group Genel Müdür Göksel Şahin, “Üretimimize hız kesmeden devam ediyor ve yeni hedeflerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

Pnosan Group olarak fuarlara katılım amaçlarının yerli markaları olan NST-Nordsteam’in ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmak ve tanıtmak olduğunu söyleyen Göksel Şahin, şöyle devam etti: “Sektördeki yaklaşık 30 yıllık tecrübemiz ve alanında uzman ekibimiz ile markamıza ait ürünlerimiz bugün birçok ülkede üretime katkı sağlamaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne hedeflerimize adım adım ulaştık ve ulaşmaya da devam ediyoruz. Hedeflerimize ulaşmış olmanın verdiği mutluluk zaten paha biçilemez. Buradan aldığımız güçle üretimimize hız kesmeden devam ediyor ve yeni hedeflerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdi asıl hedefimiz, NST-Nordsteam markamızı tüm dünyada tanınan ve tercih edilen bir marka haline getirmek…”

En çok ilgi gören ürün gruplarımız; kontrol vanaları, kondenstoplar, basınç düşürücüler, on-off vanalar, kelebek vanalar, oransal kontrol vanaları ve diğer sızdırmazlık ürünlerimiz oldu”

Stantlarında NST-Nordsteam markasına ait olan buhar ve akış kontrol grubu ürünlerinin yanı sıra yine Pnosan Group’a ait olan CoomPair ve Duramech, pnömatik, mekanik salmastra ve sızdırmazlık grubu ürünlerin yer aldığını belirten Göksel Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Markalarımızın ve ürünlerimizin genel ve ortak özellikleri üretim yapan işletmelere verimlilik, sızdırmazlık ve enerji tasarrufu konularında destek olarak sürdürülebilir bir üretime katkı sağlamaktır. Ziyaretçilerimiz her zaman olduğu gibi şirketimize ve ürünlerimize gösterdikleri ilgi ve alakalarıyla bizi çok mutlu ettiler. Dünyanın farklı ülkelerinde katılım sağladığımız fuarlarda her zaman olumlu geri dönüşler almak bizi daha da motive ederek bir sonraki fuarlara daha verimli katılmamızı sağlıyor. Sene başından itibaren katıldığımız diğer fuarlar da dahil olmak üzere en çok ilgi gören ürün gruplarımız; kontrol vanaları, kondenstoplar, basınç düşürücüler, on-off vanalar, kelebek vanalar, oransal kontrol vanaları ve diğer sızdırmazlık ürünlerimiz oldu.”

“2023 yılında da yeni fuarlarda ürünlerimizi sergilemeyi ve farklı projelerde yer almayı planlıyoruz”

Göksel Şahin son olarak şu bilgilendirmelerde bulundu: “Fuarlarımız yılsonuna kadar hız kesmeden devam edecek. 2023 yılında da yeni fuarlarda ürünlerimizi sergilemeyi ve farklı projelerde yer almayı planlıyoruz. Paydaşlarımız ve müşterilerimiz katılım sağlayacağımız diğer fuarlar için bizi web adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirler.”

Önceki İçerikEuroofan Havalandırma, Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı’nda ürünlerini tanıttı
Sonraki İçerikSerra Isı, sulu radyant panellerin avantajlarına dikkat çekti