Pa-Flex Kauçuk projelerin HVAC yalıtım tercihi olmaya devam ediyor

Pa-Flex kauçuk yılın son aylarına girdiğimiz bu dönemde devam eden çeşitli projelerden talep görmeye devam ediyor. Son projelerine ilişkin bilgilendirmede bulunan şirket, şu bilgilere yer verdi: “Isıtma-soğutma ve havalandırma tesisatlarında kalitesinden ve hızlı hizmet anlayışından ödün vermeyen Pa-Flex Kauçuk ürünleri kullanılmakta. Havalandırma kanalları yalıtımında kauçuk levha ürünlerimizin uygulandığı projelerden biri Sinpaş GYO tarafından geliştirilen Sinpaş Kızılbük projesidir. Bir termal tesis olarak inşa edilen projede 555 adet daire bulunmakta. 1+0 dan 3+1’e kadar daire seçenekleri sunulurken, daireler 86 m2’den 285 m2’ye kadar büyüklüğe sahip. Proje devre mülk olarak değerlendirilecek olup Haziran 2023’te hizmete açılması planlanmakta.

Elastomerik kauçuk levha ve borularımızın kullanıldığı diğer projeler de Antalya Serik Adora Resort Otel projesi ve Hatay’da yapımı devam eden Adli tıp binası projeleridir. Resort otelin ısıtma-soğutma ve klima boruları teknik şartları karşılayan Pa-Flex kauçuk boru yalıtımları ile kaplanmıştır. Yüksek yoğunluklu yapısına rağmen elastikiyetinden dolayı bükülme ve yırtılmalara dayanımlı boru ürünlerimiz yoğuşma önleyici hücresel yapısı ve -40°C ile 120°C çalışma sıcaklığı ile mekanik tesisatın uzun ömürlü kullanımına olanak sağlamakta.

Boru ve levha tipi ürünlerimizin kullanılmış olduğu Adli tıp binası bodrum+zemin+1.kat ve çatı katından oluşmakta olup 3.000 m2 alana sahip betonarme bir proje olup önümüzdeki yıl ilk çeyreğinde tamamlanması öngörülmekte.”

 

Önceki İçerikEge’nin yükselen değeri, Sunvia ile aydınlanacak
Sonraki İçerikCOPA Eomix Plus tasarruf ve konforu bir arada sunuyor