Doğal gazın olmadığı bölgelere E.C.A.’dan elektrikli kombi çözümü: Arceus

Kışın soğuk günleri yaklaşırken, Türkiye’nin ısıtma ve iklimlendirme sektöründe öncü ve en güçlü markalarından E.C.A., doğal gazın bulunmadığı bölgelere Arceus elektrikli kombi ile ideal ısıtma çözümü sunuyor. Farklı kapasite seçenekleriyle çevre dostu kombi Arceus, kullanıcısına konfor sunuyor.

Çevre dostu, kaliteli ve teknolojik ürünleriyle kurulduğu günden bugüne tüm kullanıcılarına güven veren E.C.A., doğal gazın bulunmadığı bölgelere özel tasarladığı Arceus elektrikli kombi ile imkanların kısıtlı olduğu anlarda bile çözüm sunmaya devam ediyor. Kombi, minimal boyutu ve 5 farklı kapasite seçeneğiyle ısınma konforu ve sıcak su kullanımında yüksek verimli bir şekilde çalışıyor.

Ödüllü Kombi, Konforlu Isınma

The Chicago Athenaeum tarafından düzenlenen tasarım yarışmasında İyi Dizayn Tasarım Ödülü’ne layık görülen Arceus elektrikli kombi, minimal tasarımı ile hem kullanım alanından tasarruf hem de ihtiyaç anında servis ve bakım kolaylığı sağlıyor. Elektrik enerjisi kullanımıyla tüketici ve çevre dostu bir çözüm sunan kombi, Comfort modu ile kullanıcısına en kısa sürede sıcak suya erişim imkanı tanıyor. 678 x 410 x 288 mm boyutlarıyla kullanıcının gözüne hitap eden; 12 kW, 15 kW, 18 kW, 24 kW ve 27 kW olmak üzere 5 farklı kapasite seçeneği bulunan Arceus, sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Çift NTC sistemi ile daha hassas ve güvenli sıcaklık kontrolü sağlarken, ihtiyaca göre on/off ve modülasyonlu oda termostatları ile kullanma imkanı sunuyor. Enerji verimli pompası sayesinde ErP sistemine uygun bir yapıya sahip olan Arceus, donmaya karşı özel koruması ile de zorlu iklim şartlarında tesisatı korumaya alıyor.

Önceki İçerikCOPA Eomix Plus tasarruf ve konforu bir arada sunuyor
Sonraki İçerikTüm iklimlendirme ve taze hava ihtiyaçlarına tek çözüm: Lennox paket klima