Systemair’e Makine Sanayi Ödülü

 

İklimlendirme sektörünün lider temsilcilerinden Systemair, Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ev sahipliğinde Marmara Bölgesi’ndeki başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ‘’Sektörel Performans Değerlendirme’’ organizasyonunda Makine Sanayi ödülüne lâyık görüldü. Aldığı ödülle Marmara Bölgesi’nin en başarılı sanayi kuruluşları arasında gösterilen Systemair, taze havayı herkes için ulaşılabilir kılmak misyonuyla çalışıyor.

Ülke ekonomisine katma değer yaratan, sürdürülebilir bir gelecek için topluma katkı sağlayan sanayi kuruluşlarını belirlemek amacıyla Kocaeli Sanayi Odası’nın (KSO) düzenlediği” Sektörel Performans Değerlendirme” organizasyonunda dereceye giren firmalar ödüllendirildi. Sürdürülebilir politikaları ve ileri teknolojileriyle öne çıkan Systemair, aldığı Makine Sanayi ödülü ile Marmara Bölgesi’nin en başarılı sanayi kuruluşları arasındaki yerini alarak sektördeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

 

Systemair Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Eroğlu, “İnsana, çevreye ve topluma duyarlı, yenilikçi ürünler üretmeye devam edecek”

 

Ödül alacak firmaların 360 derece değerlendirildiği organizasyonun açılış konuşmasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu yaptı. Systemair adına ödülü alan Systemair Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Eroğlu; “Firma olarak taze havayı herkes için ulaşılabilir kılmak amacıyla çıktığımız bu yolda ‘verimlilik, istihdam, yenilikçilik, markalaşma, finansal sonuçlar, dış ticaret, çalışanların geliştirilmesi ve bilinçlendirilmesi, topluma katkı ve çevre’ kriterlerini karşılamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak çalışırken çabalarımızı ödülle taçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şirketimizin temel yaklaşımlarıyla paralellik gösteren bu kriterler; faaliyetlerimizi, üretim ve yönetim biçimimizi ve en önemlisi de kurum kültürümüzü domine eden temel ilkelerimizi oluşturuyor. Attığımız her adımda sürdürülebilirliğin izini sürüyor, faaliyetlerimizi doğayla uyumlu olacak şekilde yürütüyor, teknolojilerimizi hayata değer katmak için kullanıyoruz. Bu ödülün de omurgasını oluşturan katma değer yaratma ve sürdürülebilir gelecek için topluma katkı sağlama noktasında her zamankinden daha çok çaba sarf ediyor, global ölçekte adımlar atarak hem firmamızın hem de sektörümüzün kalkınması adına öncü bir rol üstleniyoruz. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Önceki İçerikODE Greentech, yeni bir ısı yalıtım malzemesi geliştirdi
Sonraki İçerikSystemair,  Türkiye’yi en güçlü üretim üssü yapmayı hedefliyor