Bomaksan, fuardan yeni işbirlikleri ile döndü

Dünya devlerini İstanbul’a taşıyan iklimlendirme sanayi fuarı ISK-SODEX bu yıl binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Isıtma, soğutma ve iklimlendirme (HVAC) sanayisinin öncüsü Bomaksan, fuarda inovatif ve yenilikçi teknolojilerini tanıttı.

Fuarda, mevcut ürünlerinin yanı sıra lansmanını yeni gerçekleştirdiği‘BOA smart’, ‘DUFIL mini’ ve ‘TOFIL bench’ ürünleriyle de yer alan Bomaksan, ihracat hedeflerine yönelik yeni işbirliklerine imza attı.

29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK SODEX Fuarı 58 ülkeden katılan sektör temsilcilerine kapılarını açtı. Avrupa’nın en büyük iklimlendirme sistemleri fuarlarından ISK-SODEX’e35 yıldır endüstriyel tesislerin toz, gaz ve duman problemlerine yönelik çözümler geliştiren Bomaksan yenilikçi ürünleri ile katıldı.  Projelere tasarım aşamasından itibaren mühendislik desteği veren Bomaksan; BOAsmart, ‘DUFILmini’ ve ‘TOFILbench’ çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

 

“Fuarın sunduğu fırsatları iyi değerlendirdik”

 

ISK-SODEX’e olan ilginin her geçen yıl arttığına dikkat çeken Bomaksan’ın Satış ve İş Geliştirme Müdürü Erinç Çelik:“ISK-SODEX Fuarı katılımcı, ziyaretçi yoğunluğu ve yarattığı iş hacmi açısından oldukça verimliydi.  AB ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeden temsilci Türkiye’den üreticilerle bir araya geldi. Bu süreçte fuarın sunduğu fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirdiğimizi düşünüyorum. İhracat hedeflerimizi yukarı taşıyacak yeni anlaşmalara imza attık. Bu anlaşmalarımızı yakında kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

 

Dünya devleri ISK-SODEX ile İstanbul’da buluştu

 

İklimlendirme sanayicileri ISK SODEX Fuarı’nda dünya genelinden birçok farklı sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. Bomaksan fuarda inovatif koleksiyonlarıyla fark yarattı. Bomaksan’ın yenilikçi ve akıllı tasarım anlayışıyla ürettiği BOAsmart, DUFILmini ve TOFILbench, ISK-SODEX’in en ilgi çeken ürünleri arasında yerini aldı. Türkiye’de iklimlendirme alanında faaliyet gösteren üreticiler, birçok farklı ülkeden katılan temsilciler ile görüşerek ihracata yönelik yeni işbirlikleri gerçekleştirdi.

Önceki İçerikTasarruf ve yüksek performans ustası yeni kombi Daikin CSU Premix ile tanışın
Sonraki İçerikİnşaat sektörünün bölgedeki en önemli buluşması olan Eskişehir 2. Yapı Fuarı başladı