Warmhaus’un fark yaratan ürünü: MinerWa

 

Warmhaus kombi’başka sloganıyla yeni reklam kampanyasında fark yaratan ürünlerini anlatıyor. İlk filmde yer alan MinerWa kombi kendi kapasitesinde dünyanın en küçük kombisi olmasının yanı sıra kullanıcılara siyah, beyaz ve antrasit gibi farklı renk alternatifleri de sunuyor.

 

İnovatif ürünleri ve dijital çözümleri ile iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Warmhaus’un tamamı Türk mühendis ve tasarımcılardan oluşan Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen MinerWa özellikleri ile sektörde fark yaratıyor. Kendi kapasitesinde dünyanın en küçük kombisi olan MinerWa, bugüne kadar iF Design Award 2018, Design Turkey 2018,2019 Red Dot Awards ve 2021 German Design Awards gibi önemli tasarım ödüllerine de layık görüldü. MinerWa’nın tasarımı tamamen Türk mühendisler tarafından yapıldı. Estetiği fonksiyonellik ile birleştiren MinerWa 260*379*595 mm ölçüsü ve 58 litre hacmi ile kendi sınıfının en küçük ve hafif kombisi olması özelliğini taşıyor. MinerWa, minimalist tasarımı ile her türlü yaşam ortamına kolaylıkla uyum sağlarken, kullanıcısına siyah, beyaz ve antrasit gibi farklı renk alternatifleri sunuyor. MinerWa’nın dokunmatik ön cam paneli kombiye zarif ve şık bir görüntü kazandırıyor.

 

Gaz Adaptif Sistemi ile güvenli kullanım

 

Estetik görünümünün yanı sıra Türkiye’de ilk defa Warmhaus’un ürettiği Gaz Adaptif özelliğiyle de ideal hava gaz oranını ayarlayarak sürekli yüksek verim sağlıyor. Avrupa Birliği ErP direktifine tam uyumlu olan MinerWa; gaz ve elektrik enerjisinden tasarruf sağlarken, yan kapaklarında kullanılan özel izolasyon malzemesi de ses kirliliğinin azalmasını sağlıyor. A sınıfı enerji etiketine sahip olan ürün, özel tasarımlı ve yüksek kapasiteli eşanjörü sayesinde aynı anda çift musluktan dakikada toplam 15litreye kadar sıcak su veriyor.

Önceki İçerikRecoWa ile evlerde tasarruf ve konfor bir arada
Sonraki İçerikSoyteknik-Soy Valve, önümüzdeki yıl emniyet vanalarının yerli üretimine başlayacak