Sarbuz’da üst düzey atama

 

Yarım asırlık tecrübesiyle sektörünün köklü üreticilerinden biri olan Sarbuz’da üst düzey bir atama gerçekleştirildi. İklimlendirme sektörünün deneyimli ismi Yunus Emre Bulut, genel müdür yardımcısı olarak atandı. Sarbuz, sektördeki konumunu güçlendirmek ve üst düzey kalite anlayışı ile imal ettiği ürünleriyle sektöre liderlik etmek amacıyla çıkmış olduğu yolda, yönetim kadrosunu önemli bir isimle daha da güçlendirdi.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sarbuz Yönetim Kurulu Başkanı Jirayr Kınaryan: “Yunus Emre Bulut’un Sarbuz ailesine katılmasından son derece mutluyuz. Kendisinin Sarbuz’un hedefleri ve kurulduğu günden bu yana sadık kaldığı vizyonu doğrultusunda şirketin büyümesine önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

 

Kurulduğu günden bu yana yenilikçiliği ve gelişimi vizyonunun bir parçası haline getiren Sarbuz, kurumsallık konusunda da sektörüne örnek teşkil eden bir rol oynuyor. Bu konudaki hassasiyeti ve tüm paydaşlarına duyduğu ortak sorumlulukla ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin biçimde kullanıyor. Sarbuz, ayrıca toplam kalite yönetimi sayesinde sistem ve süreçlerini müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştiriyor.

 

İklimlendirme-soğutma sektörünün köklü şirketlerinden biri olan Sarbuz’un gelecek hedefleri arasında, kurucularının çizdiği prensipleri temel alarak, geleceğin ihtiyaçlarını bugünden görerek, yetkin kadro ile en iyisini, en yeni ve en iyi teknoloji ile üretmeye devam etmek bulunuyor. Teknik kadrosu ve köklü bilgi birikimiyle çözüm ortağı olduğu firmalara farkını yansıtan Sarbuz, sektördeki çıtayı her geçen gün daha da yükselterek, paydaşlarıyla büyüyen bir değer olarak emin ve güçlü adımlarla yoluna devam ediyor.

 

Yunus Emre Bulut hakkında

2010 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan Yunus Emre Bulut mezuniyetinin ardından kanatlı ısı üretimi yapan firmalarda yaklaşık 4 yıl tecrübesinin ardından iş hayatına iklimlendirme sektörünün en önemli firmalarından biri olan Cantaş İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri AŞ’de görev yaptı. Buradaki 6 yılı aşkın sürede önemli pozisyonlarda görev alan Yunus Emre Bulut son 3 senesini Operasyon Müdürü olarak geçirdi. Bu süre zarfında kondenser üniteleri üretimi operasyonundan sorumlu olarak iklimlendirme sektörünün birçok kolunda tecrübelerini geliştirdi.

Önceki İçerikMira MGAH F20: Doğal gazlı sıcak hava üfleme hava üreteci
Sonraki İçerikArmatür Derneği, Türkiye 1.Su Şurası paydaşları arasındaki yerini aldı