Copa Isı Sistemleri Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı arasında

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ‘Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2019’ listesi yayınlandı. Bu yıl listeye giren 71 Bursalı firma arasında olan Copa Isı Sistemleri, Bursa’nın ihracat yıldızlarından biri oldu.

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ‘Türkiye’nin ilk 1000 İhracatçısı 2019’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı. İklimlendirme sektörünün en büyük ihracatçı firmalarından biri olan Copa Isı Sistemleri, ilk 1000 firma arasında 462. sırada yerini alarak ihracattaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

 

Copa Isı Sistemleri Genel Müdürü Ersin Kantar: “Başarılarımızı her geçen yıl daha da yukarıya taşıdığımızı görmekten gurur duyuyoruz”

 

Ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaya devam edeceklerini belirten Copa Isı Sistemleri Genel Müdürü Ersin Kantar, “Copa olarak sürdürülebilir ihracat anlayışını benimseyerek, dünya pazarlarında sektörümüzün global oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız yatırımlar ve global pazarlardaki faaliyetlerimiz, ihracatta elde ettiğimiz başarılar sonucunda doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan bir şirket olarak, başarılarımızı her geçen yıl daha da yukarıya taşıdığımızı görmekten gurur duyuyoruz” dedi.

Önceki İçerikCopa Isı Sistemleri ihracat ödülünün sahibi oldu
Sonraki İçerikMy COPA üyelerine ayrıcalıklar sunuyor