Mimsan’ın mobil ısı merkezi, verimli ve konforlu çözümler sunuyor

 

Isıtma sektörünün öncü markalarından Mimsan tarafından geliştirilen “mobil ısı merkezleri” başta şantiyeler olmak üzere dış mekan uygulamalarının ısıtmasında verimli ve konforlu çözümler sunuyor.

Soğuk havalar kapıda! Şantiyeler ve ısınmaya gereksinim duyan dış mekanlarda ideal ve ekonomik ısıtma sağlamak üzere hazırlıklar başladı. Kazan teknolojilerindeki zengin ürün çeşitliliği ile sektörün lider markası olan Mimsan, “mobil ısı merkezleri” ile dış mekan uygulamalarında da verimli ve konforlu bir ısınma sağlıyor.

Kolay taşıma ve kurulum avantajı

Mimsan Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen “mobil ısı merkezleri”, kolay taşınabilir yapısı ile farklı yerlere transfer ve kurulum avantajı sağlıyor. Başta şantiyeler olmak üzere açık alanlara kurulan çalışma ortamlarında; kullanım sıcak suyu ve ısıtma sistemlerini paket olarak sunuyor. Ayrıca yerleşkenin bulunduğu iklim şartlarına ve ihtiyaca uygun olarak geliştirilen özel tasarımlar ile kullanıcılara, keyifli bir ısınma sağlıyor.

Montaj ve bakım kolaylığı

Bir konteyner görünümüne sahip olarak geliştirilen mobil kazan daireleri, bağlantı ve kurulum için gerekli olan tüm yardımcı ve ana elemanlara sahip olarak üretiliyor. Ayrıca konteynerin açılabilir ön kapağı sayesinde bakım ve arıza hallerinde hızlı ve kolay müdahale imkanı sağlıyor.

Yüksek verim

Isı izolasyonlu sandviç paneller kullanılarak geliştirilen uzun ömürlü konteyner, her türlü hava şartında yüksek verimde çalışarak, ısı kayıplarından kaynaklı enerji maliyetlerinin önüne geçiyor.

Alternatif yakıt avantajı

29 kW – 1000 kW kapasite aralığında üretilen “Mobil ısı merkezleri”, sıvı ve katı yakıt çeşitleriyle de kullanıcılarına alternatifli çözümler sunuyor.

Önceki İçerikMasdaf, yangınla mücadelede farkındalık yaratmaya devam ediyor
Sonraki İçerikMitsubishi Electric, enerji verimliliği konusundaki çalışmalarını her geçen yıl artırıyor