Çin’de COPA’ya En Popüler Marka ödülü

 

Çin’de 2017 yılından itibaren her yıl düzenlenen ve sektörün en popüler markalarının ödüllendirildiği ‘China Conforatable Household Conference’ isimli törende 2019 yılı en popüler marka ödülünün sahiplerinden biri COPA oldu.

 

Pandemi nedeniyle ertelenerek 18 Eylül 2020 tarihinde Nanjing City, Jiangsu Provice’te gerçekleştirilen tören ile farklı kategorilerde 2019’un en popüler markaları ödülleri ile buluşturuldu. 7 kategoride en iyi kalite ve hizmet standartları da göz önünde bulundurularak yapılan değerlendirmede COPA, son kullanıcıların internet üzerinden kullandıkları oylarıyla sıhhi tesisat endüstrisi kategorisinde 2019 yılının en popüler markası ödülünün sahibi oldu.

COPA, üretiminin %70’ini 40’tan fazla ülkeye ihraç ediyor

Sektördeki standartları belirlemek ve satışta en başarılı markaları duyurmak amacıyla düzenlenen China Conforatable Household Conference Ödül Töreni’nde COPA, bu ödülü kazanarak kalitesini ve hizmet başarısını bir kez daha kanıtladı. 1992 yılından itibaren Bursa’da bulunan üretim tesislerinde %100 Türk sermayesi ile üretim yapan Copa Isı Sistemleri’nin ürün portföyünde panel radyatör, dekoratif panel radyatör, havlupan, radyatör vanaları ve montaj aksesuarları, klimalar ve kombiler bulunuyor. Üretiminin %70’ini 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Copa Isı Sistemleri; her geçen gün gelişen yapısıyla başarılarını daha da yukarıya taşımayı hedefliyor.

Önceki İçerikCOPA, ‘Bir Okul Bin Umut Projesi’ni Dürdane İlkokulu ve Ortaokulu’nda başlattı
Sonraki İçerikGF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor