Vaillant, benchmark eğitimlerine COVID-19 döneminde de devam ediyor

Vaillant Türkiye, 2019 yılında başlattığı “Benchmark” eğitimlerinin ikincisini COVID-19 pandemisi nedeniyle online olarak gerçekleştirdi. Üç gün süren satış ekibine yönelik eğitimlere bölge satış departmanında görevli çalışanlar, bölge müdürleri, tüketici kulüp ve pazarlama departmanı çalışanları katıldı.

Kombinin mucidi Vaillant, Ürün Pazarlama departmanında 2019 yılında başlattığı “benchmark” eğitimlerine devam ediyor. Vaillant Türkiye satış ekibine verilen eğitimlerin ikincisi Covid-19 pandemisi nedeniyle alınan önlemler doğrultusunda online olarak gerçekleştirildi. Eğitimler kapsamında ürünler arasındaki farklılıkların ortaya konması ve sahada satış ve pazarlama bakış açısıyla nasıl anlatılması gerektiğine yönelik bilgi aktarımında bulunuldu. Eğitimlerde ürün ve hizmetlerin güçlü yönleri de analiz edildi.

Vaillant’ın tercih sebepleri, tercih edilme oranları, geniş yoğuşmalı ürün ailesi ve rakipleriyle ürün kıyaslaması gibi başlıklarda bilgilerin aktarıldığı eğitimlere bölge satış departmanında görevli çalışanlar, bölge müdürleri, tüketici kulüp ve pazarlama departmanı çalışanları katıldı. Üç gün boyunca 15 saat süren eğitimler Ürün Pazarlama ve Teknik ve Eğitim Departmanları tarafından verildi.

Program kapsamında bire bir eğitimler verilecek ikinci aşaması ofislere dönüş süreci tamamlandıktan sonra gerçekleştirilecek.

Önceki İçerikTermo Teknik’ten yeni üretim hattı yatırımı
Sonraki İçerikVaillant, Sabancı Üniversitesi öğrencilerine müşteri deneyimi odaklı iş stratejisini anlattı