Termo Teknik yönetimi bayileri ziyaret edecek, yeni eğitim ve yatırımları hayata geçirecek

 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olan Termo Teknik, bayileri ile daha yakın iletişim ve işbirliği geliştirme,  gerekli sağlık önlemlerini alarak eğitim, ürün lansmanı ve yatırımları devam ettirme kararı aldı.

 

Çorlu’da, dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sahip olan, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile Türkiye’nin tamamında tüketiciye ulaşan Termo Teknik, Covid- 19 salgını döneminde bayileri ile daha sıkı iletişim kurma ve işbirliğini geliştirme kararı aldı.

 

Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Cem Bayramoğlu, pandemi döneminde aileden görülen iş ortakları ile normal dönemlere nazaran daha yoğun bir iletişim sürdürüldüğünü, bu iletişimin doğrudan ziyaretlerle ve sonrasında, üst düzey sağlık önlemlerinin alındığı seminer, eğitim, ürün tanıtımları ile boyutlanacağını söyledi.

 

Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Cem Bayramoğlu: “Zorlukları birlikte aşacağız”

 

Pandemi sürecinde,  bayiler ve diğer iş ortaklarının korona virüs ve etkilerine ilişkin olarak sürekli olarak bilgilendirildiğini, bayilerin gerekli önlemleri en üst düzeyde alarak faaliyetlerine devam edebilmesi için ürün tedariğinin kesintisiz sağlandığını belirten Bayramoğlu, “Bu zorlu süreci de bayilerimizle el ele vererek aşacağız” dedi.

 

Birlikte ve yakın olmanın, aile gibi davranmanın zorlu dönemleri aşarken çok önemli rol oynadığını belirten Bayramoğlu şöyle devam etti: “ Türkiye’nin dört bir yanında fedakar bir biçimde geceli gündüzlü hizmet veren bayilerimizle daha yakın olmak amacıyla ziyaretler planlıyoruz. Bayilerimiz ile görüş alış verişinde bulunacağız, varsa sorunlarını dinleyeceğiz, çözüm önerileri sunacağız. Bu güne kadar bayilerimizi hiç yalnız bırakmadık, bu günden sonra daha da yakın olacağız. Bayi ziyaretleri sonrası da üst düzey sağlık önlemleri aldığımız eğitim ve ürün tanıtımlarımızı devreye alacacağız.”

 

“Yatırımlara devam edeceğiz”

 

Termo Teknik’in, panel radyatörün yanı sıra İngiltere’de 110 yıllık tecrübe ve 6 Sigma ile üretilen LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi ile İngiltere iş dünyasının en prestijli ödülü “The Queen’s Award” sahibi duvar tipi yoğuşmalı kazan EVOMAX’ı ve yer tipi yoğuşmalı kazan IMAX Türk tüketicisine sunduğunu hatırlatan Cem Bayramoğlu, “Ürünlerimizin satış, montaj ve tamirini gerçekleştiren iş ortaklarımız faaliyetimizin en önemli parçalarından birisini oluşturuyor” dedi.

 

Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Cem Bayramoğlu Termo Teknik’in pandemi döneminde de yatırımlarına devam kararı aldığını, fabrika ve bayi destek ağına yatırımların devam edeceğini söyledi.

 

“Güçlenerek çıkacağız”

 

Termo Teknik’in Türkiye’de 64 yıllık bir geçmişe sahip olan, finansal ve teknolojik açıdan güçlü ve köklü bir kuruluş olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, böylesi dönemlerde Termo Teknik gibi güçlü kuruluşlara düşen görevlerin arttığının bilinciyle planlamaların yapıldığını, faaliyetlerin sürdürüldüğünü söyledi.

 

Termo Teknik’in çok zor dönemlerden güçlenerek çıkmak gibi bir özelliğinin olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, “Daha fazla yatırım, daha çok ve kaliteli üretim, iş ortaklarımız ve bayilerimiz ile daha sıkı iletişim ve işbirliği ile bu zor dönemi de güçlenerek atlatacağımıza, Türkiye ekonomisinin de düzlüğe çıkacağına inanıyoruz” dedi.

Önceki İçerikTanpera Endüstri Departmanı faaliyete geçti
Sonraki İçerikVaillant Türkiye ilk 5 ayda güçlü büyümesini sürdürdü