Daikin’in yeni kampanyası, hizmet kalitesini vurguluyor

Satış sonrası ve servis hizmetlerinin en az üretim kalitesi kadar önem taşıdığını her fırsatta dile getiren Daikin, yeni reklam filmiyle bu konuda farkındalık yaratıyor. TV kanalları ve internet mecrasına yönelik inhouse olarak hazırlanan ‘iyi bir servis hizmeti ve çağrı merkezi nasıl olmalı’ temalı reklam, Daikin’in bakış açısını ve işleyişini yansıtıyor. Profesyonel bir ekibin titiz çalışmasıyla 30 ve 50 saniyelik iki versiyon olarak tasarlanan film, 10 Mart tarihinden itibaren yayında olacak.

Derdinizi anlatacağınız bir görevliye ulaşmak için saatlerce beklenilen çağrı merkezleri, bir türlü gelmeyen ya da randevularına asla sadık kalmayan servis elemanları tüketicilerin hayatını adeta bir kabusa çeviriyor. Servis ve çağrı merkezlerindeki işleyişi en az ürünlerinin kalitesi kadar önemseyen Daikin, bu alanda azami gayret gösteriyor. Tüketicilerin bu konudaki sorunlarını bilen Daikin, servis ve çağrı merkezlerinin yapılanmasını bu vizyona göre organize ediyor. Bu alandaki yaklaşımını bir reklam filmiyle anlatmayı isteyen sektör öncüsü, aynı zamanda Daikin tüketicilerinin ne kadar ayrıcalıklı olduğunu vurgulamayı amaçlıyor.

 

Serinin ilki olma özelliği taşıyan reklam filmi yoğun ve titiz bir çalışma ile gerçekleştirildi. Sektörün deneyimli ismi Ercan Durmuş’un yönettiği film için 30 kişilik profesyonel bir ekip görev yaptı. Filmin temasına hizmet eden müziğinde ise Dilek Kavraal ve Erman Tazegül imzası var.

 

İnternette ve TV kanallarında yayınlanmak üzere 30 ve 50 saniyelik iki versiyon halinde hazırlanan film, 10 Mart 2020 tarihinden itibaren vizyonda!

Önceki İçerik BVN’de üst düzey atama
Sonraki İçerik“Türkiye’de satılan tüm split klima ve VRF üniteleri ısı pompası olarak satılıyor”