Pa-Flex Kauçuk, yeni yılda yeni projelerle büyüyor

Pa – Flex Kauçuk 2020 yılında da önemli projelerde tedarikçi marka olmayı sürdürüyor. Konuyla ilgili açıklama yapan satış ve pazarlama müdürü Cafer Basık, “Bu başarılarımızda tabii ki yol arkadaşı olarak gördüğümüz bayi firmalarımızın çaba ve destekleri önemli bir yer tutmakta. Pa-Flex Kauçuk ailesine katılan yeni iş ortakları ile gücüne güç katmıştır.”

Cafer Basık bilgilendirmesine şöyle devam etti: “Ürünlerimizle katkıda bulunduğumuz önemli projelerden biri Aydın’da yapımı tamamlanmak üzere olan Adnan Menderes 1750 kişilik KYK yurt inşaatı. 2018 yılı ilk aylarında yapımına başlanan ve 700 iş gününde tamamlanması hedeflenen proje kapsamında 4 adet yurt binası, 1 adet sosyal tesis binası, 1 adet yönetim merkezi, 1 adet giriş kontrol binası inşa edilmekte. Yaklaşık 51.850,00 m2, 60 dönüm arazi üzerine kurulacak yurt ve çevre binaların kapalı ve açık alan havalandırma kanallarında Pa-Flex marka kauçuk levha ve yardımcı ürünleri uygulanmıştır. Konut projeleri alanında elastik ve darbelere dayanımlı kauçuk boru ürünlerimizle katkıda bulunduğumuz Akros İstanbul projesi Ak Proje tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde tamamlanmakta. Biri 35 diğer ikisi 18 katlı 3 blok şeklinde yükselen Akros İstanbul projesi toplam 496 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor. Isıtma-soğutma tesisatı ve klima üniteleri boru izolasyonları tedarikçisi olduğumuz, lüks bir yaşam projesi olarak düşünülen Akros İstanbul‘da daire büyüklükleri, 79 ila 312 m2 arasında değişiyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 5+1 konut tipleri yer alıyor. Projede sosyal alanlar arasında çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, kapalı otopark, açık-kapalı yüzme havuzu mevcut.”

Sağlık yatırımlarında ise Afyonkarahisar Sinanpaşa 50 yataklı devlet hastanesi projesinde yer aldıklarını dile getiren Cafer Basık: “ Kolay parçalanmayan, alev yürütmeyen ve 120 derece ısıya dayanımlı kauçuk levhalarımızın otopark ve ortak mahal havalandırma kanallarında kullanıldığı proje 50 yataklı olarak ve 10.122 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmekte. Bodrum ve zemin kata üzerine 2 katlı inşaa edilen hastane bünyesinde 15 diyaliz ünitesi, 4 yoğun bakım, 4 tane diş ünitesi ve geniş 10 müşahede odasıyla acil ünitesi bulunmakta” dedi.

Önceki İçerikFORM’dan enerji verimliliği yüksek iklimlendirme çözümleri
Sonraki İçerikBaymak, yoğuşmalı kazanları ile konut üreticilerinin ilk tercihi